Nejnovější recenze ze sekce Posilovací Powerbally

• Slouží také pro zábavu
  • Malé rozměry – snadno se přenáší
  • Efektivní zobrazení dosaženého výkonu
  • Promyšlený mechanismus
  • Uvádí se, že se snadněji rozbije
  • Nelze připojit dodatečný počítač pro měření výkonů
  • Nepamatuje si dosažené výkony

Power ball techno je další verzí tohoto oblíbeného posilovacího nástroje. Tou jeho nejsilnější stránkou je samotný efekt zobrazení dosaženého výsledku – na rotoru je totiž umístěno pět oranžových diod a při dosažení určitě rychlosti, přesnému naprogramování a optickému klamu, dokáže těchto pět diod zobrazit dosažený výsledek formou rotujícího textu přímo na rotoru – power ball při tom musíte odvrátit aby jste viděli na spodní stranu. Bohužel tento typ si však nepamatuje dosažené výsledky a ani není možné k němu připojit dodatečné počítadlo. Navíc pro zobrazení informací musíte powerball rychle roztočit. Pokud hledáte zařízení s kterým každého okouzlíte tak je to jeden z nejlepších modelů – pokud vám však jde spíše o výsledky a možnost kontroly dosažených úspěchů tak bych doporučit model power ball signature.

Přidáno: 25. července 2010

• Kvalitní konstrukce
  • Moderní design
  • Světelné efekty
  • Posilování svalů na rukou
  • Vhodné pro rehabilitaci
  • Počítadlo dosažených otáček
  • DVD s návodem k použití a typy
  • Roztáčecí provázky v balení
  • V základním balení postrádám pouzdro - lze jej ale zakoupit zvlášť
  • Pro někoho může být odrazující celkem vysoká cena

Powerball Signature moderní zařízení pro posilování - někdo jej také označuje jako moderní hračku. Jedná se o gyroskop - uvnitř zařízení dochází k vysokým otáčkám, díky kterým není zařízení snadné udržet v ruce a tím dochází k napínání a posilování svalů. S powerballem je to také zábava, protože jsou v něm zaimplementovány světelné diody, které září světle modrou barvou a v šeru a ve tmě tak dochází opravdu k povedeným světelným efektům - tím opravdu upoutáte pozornost. Čím vyšších otáček dosáhnete, tím více září. Na horní straně je také počítadlo dosažených otáček a můžete se díky němu neustále zlepšovat. V balení jsou také roztáčecí provázky a poutko na zápěstí aby vám powerball nespadnul a nerozbil se.

Přidáno: 19. července 2010

(naposledy upraveno 19. července 2010)

• opravdu to funguje
  • je s tím sranda
  • je to něco originálního na takové to domácí cvičení
  • vyšší cena
  • pro lidi s malou rukou (dětskou) to není zrovna ono. Při vyšších otáčkách to v takové ruce může pěkně mrskat

Dobrá věcička, ale ne pro každého. Vyšší cena si myslím odradí spoustu lidí a i způsob posilování někomu nemusí sedět. Jako taková dražší hračička s posilovacími prvky se to dá.
Nevěřil jsem tomu že to nějak může ztěžknout a ono opravdu a i to mrskání při 10000 otáčkách mi dá taky zabrat. Takže pro ty co tomu nevěří, opravdu to je tak jak je to napsané u jiných oficiálních recenzí.
Když už tak doporučuji i pouzdro (na cesty a na domácí uskladněni je to bezpečnější a vzhlednější než krabice.
Rád bych ho doporučil i známým, ale ta cena je opravdu velká a z mé strany to byl spíš vrtoch :)

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2010

(naposledy upraveno 10. července 2010)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• pěkně procviči předlokti

Ověřený zákazník AZelektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. června 2010

(naposledy upraveno 24. června 2010)

Zakoupeno v AZelektro.cz

• Vlastním 100% spokojenost

Super věc

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2010

(naposledy upraveno 19. června 2010)

Zakoupeno v 123shop.cz

• Procvičování svalů.
  • Odreagování.
  • Celkem hlučná hračka.
  • Pravidelné čištění.

Nejlepší volba pro vyzkoušení a naučení se s PB zacházet.
Chvíli tvrvá než získáte správný rytmus na točení.
Pokud vás nebaví roztáčet PB provázkem, tak se to dá naučit o ruku, palcem nebo malíkovou hranou dlaně (to dělám já).
Ze začátku vás může bolet ruka od přehnaného točení a sem tam je i sedřený malíček.
Pokud s ním budete zacházet neopatrně, tak se dá i zničit!
Vřele doporučuji tento typ začátečníkům, kteří se chtějí s PB naučit.
Příště už si koupím i s otáčkoměrem, kvůli PB lize:)

Ověřený zákazník WORKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2010

(naposledy upraveno 18. června 2010)

Zakoupeno v WORKER.cz

• je to šmejd. Po pár dnech se vykloktala osička a setrvačník začal rezonovat. Po dalších pár dnech prasknu setrvačník.

Přidáno: 15. června 2010

(naposledy upraveno 15. června 2010)

Zakoupeno v Sportega.cz

• je to sranda a cvičení zároveň. Posílením předlokní dochází k předcházení problémům s předloktím. počítadlo je dobrá věc.
  • Nečekal jsem, že to bude tak hlučné. Ale není to tak hrozné. Dítě to ale probudit dokáže...

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2010

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Malé a efektivní
  • Roztomilá blbinka
  • Pěkný dárek
  • Vydává drobný hluk

Tato malá blbinka je ve skutečnosti neuvěřitelně efektivní a zábavná pomůcka na posílení zápěstí, předloktí ale i loktů a tricepsů. Jemné dámy tak, bez nutnosti navštěvovat Fit-centra, mohou získat něco síly na nákupy a podobně. Já mám jen základní model, ale dělají se i další-lepší modely. Jeden při rotaci svítí a další má pak zabudovaný displej na měření otáček. Můžete tak soupeřit v rodinném kruhu, kdo dosáhne pomyslné první příčky. U nás si s tím hrají 3 generace lidí.

Na http://www.insportline.cz... najdete príma video, jak to funguje. Já to zatím neumím, ale soused to umí rozbláznit i bez roztáčecí šňůrky. Fakt machrovina. Jen to na začátku příliš nepřežeňte. Ono se to tváří celkem nevinně, ale na druhý den také nemusíte být schopni ani udržet příbor, abyste se najedli.
Cena je více než příjemná a jako dárek to mohu jen a jen doporučit.
PS: Nenechte se odradit prvními neúspěchy. Chce to tak dva dny, než se to naučíte roztočit napoprvé.

Přidáno: 20. května 2010

(naposledy upraveno 20. května 2010)

Zakoupeno v Sportega.cz

• Příjemné spojeno s užitečným!
  • Produkt jsem si vybral pro jeho super cenu!

Powerball Screamer Pro

Powerball Screamer Pro

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2010

(naposledy upraveno 18. května 2010)

Zakoupeno v Korunka.cz

I když nemá další dopňkové funkce,které jsou u dražších modelů.svou funkci i zábavu splňuje.

Přidáno: 12. května 2010

(naposledy upraveno 12. května 2010)

• skvělý pomocník při posilování zápěstí (hráči tenisu)
  • nepřestane nudit

Powerball je vynikající hračka na posílení zápěstí, ale také na stisk ruky, ale také zadní, přední a boční skupiny předloketních svalů. Konkrétně tenhle model má modrý světelný efekt, který začne fungovat jakmile Powerball roztočíte a v závislost na rychlosti vám Powerball svítí více či méně. Dále tenhle model obsahuje digitální otáčkoměr, který vám měří rychlost otáček za minuty. Jsou na něm přednastaveny i intervaly na 30, 60, 90 sekund a vyhodnocuje počet otáček. Dále se vám zde ukládá maximální rychlost otáček, kterou potom můžete porovnávat na oficiálních stránkách Powerballu (rekord je 16732 otáček za minutu). Je to výborná zábava, a zkrácení dlouhé chvíle. Všem můžu jen doporučit. Cena se podle mě dá přežít, a ten světelný efekt bych na úkor ceny klidně dokázal oželet, i když je to zajímavé zpestření.

Přidáno: 2. května 2010

• Posilování zábavou
  • Svítí, založený na principu dynama
  • Originální hračka/dárek
  • Nevhodný k použití v dopravních prostředích, je hlučný

Tento Powerball Neon Pro jsem si koupil za slevový kupon, který jsem tady na heurce vyhrál v únorové soutěži. S powerballem naprostá spokojenost, zatím bez problémů funguje a nevypadá to, že by fungovat přestal. Mám ho již několik týdnů a už jsem ho jednou musel rozebírat, protože kamarádovi se při roztáčení povedlo dostat provázek, který "nastartuje" celý powerball, dovnitř, mimo drážku, takže jsme celý powerball museli rozebrat. Za pomocí šroubováku a tlusté knihy powerball podlehl nátlaku a bez problému se otevřel na dvě poloviny. Powerball je skvělý dárek téměř pro jakoukoliv věkovou skupinu. Tento model je trochu drahý v porovnání se základní verzí, které chybí otáčkoměr, ale rozhodně se pro začátečníkymnohem víc vyplatí koupit, než gyroskop, který stojí přes tři tisíce...

Přidáno: 1. května 2010

(naposledy upraveno 31. července 2010)

• Svítící efekt
  • Zábavná hračka
  • Pomáhá posilovat svaly na rukou
  • Malé rozměry
  • Počítadlo otáček
  • Vhodný dárek
  • Poměrně vyšší cena

Powerball neon PRO je velmi efektivní nástroj pro posílení svalů na rukou nebo pro rehabilitaci. Velmi dobře vám ale také poslouží pro pouhou zábavu a zlepšování se v dosažených výsledků. Výsledky měří odnímatelný otáčkoměr. V těle samotného powerballu jsou intergovány diody, které se nabíjejí točícím gyroskopem a čím rychleji a hbitěji se vám podaří powerball roztočit, tím intenzivněji bude zářit. Tato verze powerballu se prodává ve třech barevných variantách – oranžové, zelené a tmavě modrém odstínu. Powerball lze také poměrně snadno rozebrat a složit zpátky a výrobce vás k tomu přímo na svých stránkách vybízí. Pokud si s powerballem budete první dny poctivě hrát, tak ucitíte v rukou svaly o kterých jste ani nevěděli a ruce vás budou příjemně bolet. Čím vyšších otáček dosáhnete, tím méně snadné bude jej udržet. V balení naleznete také roztáčecí provázky a poutko na ruku. Doporučuji koupit také pouzdro na přenášení a pro ochranu – prodává se zvlášť za necelé dvě sto koruny.

Powerball Amber

Powerball Amber

Přidáno: 27. dubna 2010

• Relaxační a posilovací zařízení
  • Kvalitní provedení
  • Vhodný dárek
  • Více barevných variací
  • Vůbec nic jsem nenašel

Power Ball Amber je posilovací zařízení - je to gyroskop a uvnitř se pohybují kovové prstence. Pokud je rychle krouživým pohybem dlaně roztočíte a budete udržovat vyvinou rychlost, může odpor síly vzrůst i na několik kilo. Power ball je i taková hračka a především vkusným dárkem zejména pro mladší ročníky. Mohu doporučit.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. dubna 2010

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Super!

Ověřený zákazník WORKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2010

(naposledy upraveno 15. dubna 2010)

Zakoupeno v WORKER.cz

• cena, výrobek funguje
  • zpracování, gyroskop uvnitř není pevně uložen a "vrklá se" což vydává hlasité zvuky, jaké nejsou slyšet u lépe zpracovaných výrobků od jiných výrobců

Na cvičení to stačí, za tu cenu je to dokonce velmi dobré, ale jdou koupit i lepší

Přidáno: 14. dubna 2010

• Velmi dobrá cvičební pomůcka
  • Zábava i cvičení
  • Trochu hlučnější

Tato cvičební pomůcka se vám stane hlavně zábavou. Má velikost tenisového míčku a stala se srdcovou záležitostí i tréningovým prostředkem nejen sportovcům, ale i bezpočtu běžných uživatelů. Vezmete šňůrku, namotáte na plastovou kuličku jejíž konce jsou zapojeny do ocelového prstence, prudce zatáhnete a pak už záleží jen a jen na vaší šikovnosti a koordinaci pohybu, jakým způsobem, jak dlouho a jak rychle bude koule rotovat. Ono se to zdá jako lehká věc, ale já jsem si odtrpěla nespočet pokusů, než jsem tu věc dala do smysluplného a koordinovaného pohybu :-). Po chvilce "hraní si" s touto věcičkou je ale ruka již pořádně unavená. Já powerball koupila příteli ktvůli jeho inzenzivní práci na počítači a byl z něj celkem nadšen. Powerball můžeme uplatnil ale také na běžné posilování rukou. Tento typ je sice trochu hlučnější než dražší modely, ale jeho princip je de facto stejný. Procvičujte a posilujte v pohodlí domova, pár minut denně a ještě se u toho pobavte.

Přidáno: 13. dubna 2010

(naposledy upraveno 13. dubna 2010)

Zakoupeno v Sportega.cz

• malý, skladný, užitečný, zábavný
  • zatím nic

skvělá a užitečná hračka pro celou rodinu, pokud ji manžel dá z ruky

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2010

(naposledy upraveno 12. dubna 2010)

Zakoupeno v Korunka.cz

• prima hračka