Nejnovější recenze ze sekce Posilovací Powerbally

Powerball Screamer Pro

Přidáno: 5. ledna 2011

• Kombinace zábavy a posilováni
  • Displej ukazujíci otáčky
  • Velmi pevný vydrží pád na zem

Chvilku vám zabere zvladnout tu techniku a roztočit powerball do vysokych otaček ale az se to naučite tak ho nebudete chtít pustit z ruky....kombinuje posilovaní a zábavu což je velmi dobrá kombinace a posilováni se pro vas stane zabavou a ne mučením :)
Powerball obsahuje displej ktery vam ukazuje určite druhy oráčení....počet otáčeni za 1 min... nejvyšší počet otáček atd.
Díky displeji mužete soutěžit s přáteli a tvořit rekordy :)
Snad se vám moje recenze líbila Dík :)

Přidáno: 4. ledna 2011

(naposledy upraveno 4. ledna 2011)

Zakoupeno v Sportega.cz

• Skvělá věc pro syna, má 11 let, 4 roky dělá horolezectví.

Přidáno: 4. ledna 2011

Zakoupeno v Sportega.cz

• pěkná hračička, ale bolí z toho ruka :)

jako dárek pro někoho, kdo má podobné hračičky rád, je to ideální :)

Přidáno: 3. ledna 2011

• Namáhavost
  • Zábava
  • Návykovost
  • Hlučnost

Tohle opravdu příjemná ptákovinka.
Dá se roztočit do neuvěřitelných otáček a snažit se vydržet, dokud vám neupadne ruka, nebo si jen tak zvolna kroužit třeba při sledování televize.
Při používání je krásně cítit, jak se vám postupně napínají svaly od zápěstí až k ramenu. Když jsem ho poprvé roztočil opravdu hodně, až jsem se podivil, jaká je to makačka, tuhle malinkou blbost ve vysokých otáčkách udržet.
S tím je ale spojený snad i jediný neduh - poměrně vysoká hlučnost. Čím víc točíte, tím víc to hlučí.

Ověřený zákazník Alza.cz BrixtonBest.cz

Přidáno: 3. ledna 2011

(naposledy upraveno 10. října 2019)

Zakoupeno v Alza.cz

dobrá posilovací a zábavná pomůcka

NSD Powerball Pro Autostart 250 Hz

NSD Powerball Pro Autostart 250 Hz

Výroebek splnil očekávání.

Zakoupeno v Alza.cz

• měl by být přiložen rozsáhlejší návod na cvičení nebo alespoň nějaké linky na něj

Jinak suprsupr

Zakoupeno v Alza.cz

Skvělá pomůcka na posilování. Vyléčila mi loket

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Korunka.cz

• levné,dostupné,užitečné

produkt byl naprosto v pořádku. žádné poškození. a na rozdíl od jiných prodejen o hodně levnější.

splnilo očekávání

Zakoupeno v Sportega.cz

• Je to skvela vec, ktera vas hned chytne a bavi. perfektni na posilovani zapesti a paze.
  • Brzy po pouzivani zacne drncet,ale krome hlasitejsiho zvuku pri otaceni neprinasi zadne zhorseni funkcnosti..

Jsem spokojen

Přidáno: 30. prosince 2010

(naposledy upraveno 30. prosince 2010)

• zábavný posilovací přístroj

Přidáno: 30. prosince 2010

• Skvělý gyroskop pro posilování svalů na ruce
  • Zábavný způsob cvičení
  • Svítí příjemným modrým světlem
  • Lze roztočit i bez provázků
  • Nemá počítadlo otáček
  • Hrozný rámus

Powerball jsem si kupoval přes internetový obchod, bohužel jsem si nevšiml, že nemá počítadlo otáček. Model, který stojí pouze o několik desítek korun více ho již má, doporučuji koupit tohoto modelu. Na poli powerballů se jedná o low endový model pouze s 250 otáčkami za minutu. Přesto si začátečník, který potřebuje nějakou svalovou hmotu teprve vytvořit bohatě stačí. Powerball lze startovat dvěma způsoby. Za pomocí provázků je vhodné ze začátku, kdy ještě nejste schopni ho roztočit o dlaň, nebo o kalhoty. Dělá vcelku velký nepořádek a když se opravdu roztočí, funguje jako dynamo, tvoří světlo sám o sobě, bez pomocí baterek či elek. proudu. Přesto si radši kupte dražší model s otáčkoměrem, ať víte jak na tom jste..

Přidáno: 30. prosince 2010

• procvičuje všechny svaly v ruce
  • kvalitní výroba, je to vyrobeno z tlusté umělé hmoty, když vám spadne na zem, nerozbije se - aspoň mě se to nestalo
  • neskutečná síla
  • vysoká rychlost otáček
  • nápad z dílen NASA - ty měli vždy dobré nápady
  • provázky na roztáčení, v tom žlutém kolečku na to jsou dírky
  • nepotřebuje baterky, když v tom není hrouda elektroniky, je menší procento, že se to rozbije
  • ta černá protiskluzová páska na tom vypadá líp, než tahle bílá
  • nemá počítadlo
  • když ho budete chtít zastavit prstem, pozor, tou rychlostí by vás mohl spálit
  • potřebujete na to poutko, protože někteří lidi to už ve velké rychlosti neudrží

POWERBALL NENÍ NA BATERKY A NEPOTŘEBUJE ELEKTRIKU. Je to trochu zavádějící, ale powerball je prostě samostatná jednotka, kterou roztočíte rychlostí provázku a pak už jen musíte chytit kmitočet abyste mohly rychlost udržovat nebo zvyšovat. Když už nebudete moct, tak powerball jednoduše zastavíte, ale tak, aby nepřišel nikdo k úrazu... =D

Zakoupeno v Alza.cz

• Bezva jednoduchý přístorj pro posilování.

Všem doporučuji, kdo má problém se stuhnutým zápěstím a rukou z práce na počítači. Vhodné i pro posílení rukou.

• zábava
  • posílení svalů

Bratr byl s dárkem moc spokojený

Přidáno: 29. prosince 2010

• malá cena
  • perfekní tvar do ruky
  • na takouvou rychlost otáček se divim, že to nevypadne z těch pantů, co to držej
  • pěkný vzhled
  • je vhodný i pro děti, ale musí se to s tim naučit
  • procvičuje mnoho svalů v ruce
  • je vhodný pro lidi pracující u počítače nebo nějak přetěžující karpální tunel
  • je ale i vhodný na normální procvičování pro běžného člověka
  • dva provázky na rychlé roztočení
  • malá online podpora na internetu
  • při intenzivním roztočení dělá veliký rámus
  • hodně lidí neví, jak zezačátku s powerballem zacházet

Když jsem měl powerball poprvé v ruce, vůbec jsem nevěděl, jak se s ním pracuje, protože co si budem nalhávat já nejsem zrovna vědecký tip. Když se nad tím tak zamyslím, tak je to vlastně výhra z této stránky, z těch soužetí, jak na každý měsíc byla jiná... Ale to sem moc nepatří. Powerball není o tom, že ho roztočíte a necháte ho, aby se vám v ruce točil dál. Vy musíte chytit jeho "puls" a zrychlovat ho krouživým pohybem ruky. A poslední informace. POZOR KDYŽ HO POKLÁDÁTE NA ZEM. MŮŽE ODJET !!! =D

NSD Powerball Signature

NSD Powerball Signature

Přidáno: 28. prosince 2010

• atypická "hračka"
  • pěkný design
  • relativně tichý chod
  • omrzí (alespoň u mě to tak bylo)

Kupoval jsem cca 10 kusů powerballů jako dárky. Jeden z nich byl i tento model. Některé jsem bral z levnější kategorie. První poznatek byl, že opravdu u této dražší verze je chod kultivovanější než u levnějších. I z hlediska hlučnosti se mi zdá tento tišší.

Dospělý člověk s citem pro pohyb se s hračkou naučí zacházet prakticky ihned, protože cítí automaticky v ruce, co má dělat. U některých menších dětí (do 6 let?), které ještě nemají takové motorické zkušenosti, to může být problém. Můj syn se u toho dost rozčiloval, než mu to začalo v ruce trošku "fungovat". Bohužel PowerBall skončil časem ve skříni a nikdo si na něj nevzpomene.

Hodí se jako hračka do společnosti několika lidí, kteří se mohou hecovat, kdo roztočí PowerBall do vyšších otáček.

Přidáno: 27. prosince 2010

Zakoupeno v Sportega.cz

vše co bylo uvedeno v popisu je i v realu pravdive

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2010

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Powerball s počítadlem a svítícím efektem - skvělý dárek zejména pro muže.
  • Škoda, že součástí balení není zajišťovací šňůrka na ruku - doporučuji přikoupit.

Díky počítadlu soutěží celá rodina o rekord...Nelituji, že jsem zakoupila dražší verzi s počítadlem - vyplatí se to. Krásný světelný efekt připomíná žhnoucí uhlíky v dlani.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25