Nejnovější recenze ze sekce Posilovací Powerbally

Přidáno: 1. prosince 2010

Zakoupeno v Sportega.cz

• supr. už je objednáváme i pro známé

vše ok

Přidáno: 25. listopadu 2010

• Správně ujeté.
  • Zatím nic.

Neznám to, chci to vyzkoušet. Ale to bude až po Vánocích.

Přidáno: 25. listopadu 2010

• velmi pěkný vzhled
  • moc pěkné světelné efekty
  • velmi dobrá rehabilitační pomůcka která je i velmi zábavná díky
  • displeji s počítačem na měření otáček a dalších hodnot
  • Velmi příznivá cena

Velká spokojenost, skvělý dárek

Nikol Brucknerová Nikol Brucknerová

Přidáno: 23. listopadu 2010

• Cenově dostupný
  • Malý a tudíš dobře skladný
  • Příjemný design
  • Vážně pomáhá
  • Používání je jednoduché i pro méně fyzicky zdatné
  • posilování je zábavné

Powerball 250Hz jsem koupila svému přítely, protože jezdí závodně motocross. Když jsem viděla Powerball na internetu a v časopisech, neudělalo to na mě moc velký dojem. Říkala jsem si, že taková malá věcička určitě jen dobře vypadá, ale nevěřila jsem výsledkům. Proto jsem si přečetla pár diskusí o tomto prodiktu a nakonec ho objednala. Když jsem s ním zkoušela cvičit, chvilku mi trvalo, než jsem chytilila ten správný rytmusa zjistila, jsem že vydržet posilovat i jen pár minut je dost fyzicky náročné a mé svaly také pocítily tu námahu. Přítel si ale powerball velmi oblíbyl a musím přiznat, že od té doby co ho pravidelně používá (i když u televize) jsou na něm výsledky opravdu znát, ať už na dobře vyformovaných paží, tak i jeho výsledky z motocrossu jsou mnohem lepší. Ačkoly já nevydžím moc dlouho s pažemi pracovat. Také ho používám u televize. Sedím a cvičím a díky několika málominutovým cvikům mám i já pevnější paže. Takže závěrem bych chtěla Powerball doporučit všem, co mají zájem vytvarovat si paže.
DOPORUČUJI

S pozdravem Nikola Brucknerová

Přidáno: 16. listopadu 2010

(naposledy upraveno 16. listopadu 2010)

Zakoupeno v Sportega.cz

• Plná spokojenost , výhoda automatického startu oproti základnímu modelu. Doporučuji.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

• skvělá pomucka

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2010

Zakoupeno v Korunka.cz

• Výborný posilovač rukou a pro dobru zábavu :-)
  • ..

Přidáno: 23. října 2010

• funguje jak ma.

chtel jsem neco na procviceni zapesti kvuli dlouhodobe praci u PC. Zatim pouzivam powerball kratce, ale je to nejen cviceni, ale i relaxace.

Přidáno: 21. října 2010

Zakoupeno v Sportega.cz

• Učiný pro zpevnění zápěstí a předloketních svalů během krátké doby.
  • Je to jako droga a když ho vidím, musím ho vzít do ruky a točit a točit.

Powerball jsem koupil hlavně ze zvědavosti a příjemně mne překvapil. Uchvátil i jiné členy rodiny, tak mám alespoň námět na nákup dárků.

NSD Powerball Neon

NSD Powerball Neon

Přidáno: 19. října 2010

Zakoupeno v Sportega.cz

• Výborný na trénink a posílení zápěstí.
  • Také rozvíjí koordinaci.
  • Vysoká návykovost této činnosti.
  • Z toho vyplývá bolení zápěstí když ještě nejsem vytrénovaný a také nemůžu přestat.

bla bla

Anonym Anonym

Přidáno: 4. října 2010

(naposledy upraveno 4. října 2010)

• zábavné posilování
  • originální hračka
  • vhodné jako dárek
  • zažijete s ním spoustu zábavy
  • možná jen ta cena, jinak nic

Tento produkt jsem dostal před necelými dvěma lety k Vánocům a moc mě potěšil. Po celé 2 roky jsem s ním zažil spoustu zábavy, v rodině jsem se předháněli kdo natočí více. Dále je zde vytrvalostní funkce ve které musíte vydržet po dobu 30, 60 nebo 90 powerball v co nejvyšších otáčkách. Nachází se zde i funkce, která vám zaznamenává kolik natočíte a postupně se vám to sčítá, dozvíte se např. kolik jste natočili za měsíc, atd. Je to vhodná hračka jak pro zábavu tak pro posilování rukou a zlepšování se tak v různých sportech. Je to prostě zábava, která vás jen tak neomrzí.

Přidáno: 18. září 2010

Zakoupeno v Sportega.cz

• nižší cena, světelný doprovod
  • gumový proužek tvvoří na malíčku otlak

rozumná cena, jeden již mám, je to vhodný dárek, dost mých známých tento posilovací přístroj nezná

Přidáno: 1. září 2010

• Značná návykovost
  • Pro začátečníky je lepší powerball z nižší cenový hladiny

Tento poweball je trochu těžší na roztáčení myšleno když to roztáčíte palcem, ale na druhou stranu zase pěkně efektně svítí takže je to na uvážení každého z nás,

Přidáno: 27. srpna 2010

(naposledy upraveno 27. srpna 2010)

Zakoupeno v Sportega.cz

• Kvalitní tichá krásně svítící posilovací "hračka" :)

K vánocům jsme tento Powerball objednali pro švagra jako zajímavý originální dárek. Celý štědrý večer jsme si jej pak všichi půjčovali, byla legrace a takřka nikdo jej nechtěl dát z ruky. Teď jsem jej objednala k narozeninám manželovi (který dle jeho slov nic nepotřebuje a neví tedy, co by si přál) a moje "sázka na jistotu", že Powerball jej moc potěší, byla správná :) Oba si teď střídavě "točíme" a uvažuji nad objednávkou vlastního Powerballu :) Je to super krásná funkční věc, kterou mohu jen a jen doporučit. Stejně tak šňůrku k ballu, která mě utvrzuje v jistotě, že i když sevření prstů pod tíhou nevydrží, nespadne mi na zem, a také ochranné pozdro, které je dobré pro přepravu i domácí uskladnění, aby se na ball neprášilo či nepřišel k úhoně.
Powerball Neon Pro stojí za to! :)

Přidáno: 25. srpna 2010

• Super hračka pro dospělé
  • Podrobnější popis používání

Přidáno: 15. srpna 2010

(naposledy upraveno 15. srpna 2010)

• vše
  • skřípe

ok

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2010

(naposledy upraveno 10. srpna 2010)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Funguje to - tím mám na mysli funkčnost i výsledek cvičení.
  • Jeden již mám, ale po několika letech již dosluhuje.

Potřebuji příjemný prostředek k posílení rukou a paží.
Cvičení je příjemné a výsledky se dostavují již po několika týdnech pravidelného používání.
Používání je příjemné a zábavné.
Doporučuji všem, kdo potřebují posílit ruce a paže a nemohou provádět silová cvičení ( kliky, vzpory..) - to je můj případ.

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2010

(naposledy upraveno 7. srpna 2010)

Zakoupeno v Korunka.cz

• Na rozdíl od ostatních modelů, má tento střízlivý a technický design, v kombinaci kouřového plastu a kovově stříbřitými prvky včetně svíticích diod se světlesafírovým třpytem, což mi k takovému předmětu pasuje.
  • PowerBall této značky mi byl doporučen známými.
  • Údaje, které uvádíte u výrobku v oddíle Obsah balení se neshodují se skutečností:
  • 1. Datový disk není mini DVDm ale mini CD-ROM. Videa na něm jsou ve velmi špatné kvalitě.
  • 2. Není přiložen tištěný český manuál (ten je pouze na CD, a pokud někdo nemá přístup k počítači, nic se nedozví).
  • 3. Jako malý detail uvádím i to, že zápěstní šňůrka je dodána v nudné šedé barvě, ač na originálních stránkách PowerBall-u je vyobrazena černá s bílým potiskem www.powerballs.com.

Použití výrobku jsem si osvojil již po několika minutách a mohu říci, že s tím nemám problémy. Doporučuji důsledně respektovat pokyny v elektronickém manuálu. Zde lze nalézt i odkaz na originální české stránky, kde jsou další pokyny, např. pro rozebrání a čištění a údržbu všeobecně.
Doporučuji tento produkt, protože jsem jiný model neměl v ruce. Podle mého jsou barevné a ječící modely pouze pro jakýsi efekt a považuji je za zbytečné a neadekvátní tomu, k čemu je PowerBall určen. Taktéž samoroztáčecí model, u kterého sice odpadá použití šňůrky, ale setrvačník se musí i tak ručně natočit přes napínací a roztáčecí pružinu.

Ověřený zákazník MYAUDIO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. srpna 2010

(naposledy upraveno 4. srpna 2010)

Zakoupeno v MYAUDIO.cz

tahle "hračka" vás dostane a vy už ji nebudete chtít dát z ruky

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25